Gündem

8 gündür hadise görülmeyen Karabük’te maske takma lüzumluluğu getirildi

8 gündür hadise görülmeyen Karabük’te maske takma lüzumluluğu getirildi

Mevzuyla alakalı sosyal medya hesabından söyleme yapan Gürel, havaların ısınmasıyla caddelerde kalabalıkların çoğalmaya başladığını ifade ederek, “Yurttaşlarımızın büyük çoğunluğunun maske taktığını memnuniyetle görmekteyiz fakat hala maske takmayan ve sosyal mesafe kaidesini ihlal eden yurttaşlarımızın olduğunu gözlemliyoruz” dedi.

Virüs riskinin hali hazırda devam ettiğini ve gayretin sürdüğünü kaydolan Gürel, “Virüsün bir an evvel bitmesi ve yaşamımızın sıradana dönmesi için şu ana kadar aldığımız kararlara ilave olarak, caddeye maskesiz çıkılmaması, tüm iş yerlerinde çalışanların maske takması, kentimizin sokak, cadde, alan, park ve tüm sosyal alanlarında maske takılması lüzumluluğu getirme kararı alıyoruz.

Lütfen lüzumlu olmadıkça dışarıya çıkmayalım, sosyal mesafemize gözetelim, maskesiz dışarıya çıkmayalım. Cumhuriyet şehri Karabük’şan şuurlu ve aydın insanlarının bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kaidelere harfiyen uyacağına ve bu illetle gayrette zaferli olacağımıza inancım bütündür” ifadelerine yer verdi.

Rıdvan Bostancı
 

Sıradaki Haber :  23 Temmuz En Güzel Cuma Mesajları|2020 Anlamlı Kısa Resimli WhatsApp Cuma Sms'leri| Resimli Cuma Sözleri Mesajları
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı