Gündem

Bakan Soylu, harekât birlikleriyle toplandı

Bakan Soylu, harekât birlikleriyle toplandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak Çakırsöğüt 1. Tugay Komutanlığını ziyaret etti. Bakan Soylu, burada Jandarma Özel Harekat ve Polis Özel Harekat harekât birliklerine hitaben yaptığı konuşmada, “Silahlı insansız hava taşıtlarımızı, bulgu taşıtlarımız bu günden itibaren Şırnak’ta, bu bölgenin her noktasında harekâtların daha tehlikesiz olması için, daha emin olmasını sağlayacaktır.

Bu bölgede 134 terörist kaldı. Allah kısmet ederse geçen seneden beridir hazırlığına reelleştiriyoruz. Ya olacağız yada can vereceğiz. Ömrümüz süresince bu coğrafyada bu ulusun sırtında bu alçakları taşıyamayız. Bunların ülkemize ve ulusumuza coğrafyamızda yaptıkları lekeli işbirlikçileriyle üretmek istedikleri maliyeti yurttaşımıza yansıtamayız. Mardin, Siirt, Diyarbakır’a kadar terörist rakamı sayarak söylüyoruz. 484’e kadar düştü. Dahada düşecektir.” dedi.

Bakan Soylu, şunları kaydoldu: “Bunların bir kısmı fobiden kaçıp gidecektir. Hudutlarımızın içerisinde bize kafa yakalamak, bizle boy ölçüşmeye çalışan kimseye aman vermeyeceğiz. Vefatları sıradan olmayacak. Zira bu halka çok sürüklettiler. Bu ulusun geleceğini elinden almaya çalıştılar. Arkalarında kimlerin olduğunu öğreniyoruz. Yalnızca onları mağlup etmiyoruz. Okyanus ötesinden buraya harita biçmeye, bize gelecek biçmeye çalışanları da mağlup ediyorsunuz.”

Melih Yiğit
 

Sıradaki Haber :  Bakan Albayrak’tan MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye teşekkür
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı