Gündem

Berber ve kuaförler dezenfekte edildi

Berber ve kuaförler dezenfekte edildi

İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeyle 21 Mart’ta geçici olarak faaliyetleri durdurulan berber, kuaför ve hoşluk salonları, olağanlaşma adımları kapsamında yayınlanan yeni genelgeyle tekerrür hizmete açıldı.
Başakşehir Belediyesi, uzun zaman sonra tekerrür işinin başına geçen berber, kuaför ve hoşluk salonu çalışanlarının yanındaydı. Başakşehir Belediyesi Sıhhat İşleri Müdürlüğü takımları, tulumlarını giyerek içki içerikli dezenfektanlarla firmaların kullandığı donanımı, koltukları, masa ve lavaboları, duvar ve sırçaları olmak üzere her yerini dezenfekte etti.

Çalışanlara sıhhat kiti armağan edildi

Dezenfekte harekâtlarının ardından Başakşehir Belediyesi takımları, berber, kuaför ve hoşluk salonları çalışanlarına sıhhat kiti armağan etti. İçerisinde maske koliyi, dezenfektan ve Başakşehir Living Lab’de üretilen surat gözetici siper maskelerin bulunduğu sıhhat kitleri çalışanlara ve şirket sahiplerine teslim edildi. 50 günü aşkın zamandır ilk defa işinin başına geçen çalışanlar, dezenfeksiyon operasyonu ve sıhhat kiti armağanından hoşnut kaldıklarını söyledi.

Sıradaki Haber :  Bakan Dönmez: 'Gazın ekonomik değeri 65 milyar dolar'

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı