Gündem

Bu kuaförde sıhhat çalışanlarına indirimli hizmet veriliyor

Bu kuaförde sıhhat çalışanlarına indirimli hizmet veriliyor

Salgının daha fazla dağılmaması ismine 51 gün süresince kapalı yakalanan kuaförler dün itibariyle işlerine tekerrür başladı. Alınan ihtiyatlarla vazifelerine başlayan kuaförler tek kullanımlık havlu ve önlüklerle daha itinalı bir biçimde vazifelerini icra ediyor. Bakırköy’de bulunan bir bayan kuaförü de güçlü süreç sonrası kepenklerini açmasının ardından sıhhat çalışanlarına yüzde 20 indirim yapma kararı aldı.

“SIHHAT ÇALIŞANLARINA İNDİRİM YAPACAĞIZ”

Tertip Ettikleri kampanya hakkında bilgi veren kuaför firmacısı Fırat Gülhan, sıhhat çalışanlarının uzun müddettir fedakarlıklarla milletin sıhhati için çalıştığını söyleyerek bu fedakarlıklarından dolayı sıhhat çalışanlarına kuaför hizmetlerinde yüzde 20 indirim yapma kararı aldıklarını belirtti.
Gülhan, “Gece gündüz demeden çalışan sıhhat çalışanları bizim için çalışıyorlar. Bizde sıhhat çalışanlarına şubelerimiz olarak yüzde 20 indirim yapıyoruz. Bulunduğumuz bölgede çok fazla sıhhat kuruluşu var. Tüm sıhhat çalışanlarını bekliyoruz. Firmacı olarak çorbada bir tuzumuz olsun diye böyle bir uygulama hakikatleştirdik” biçiminde konuştu.

112 ÇALIŞANI ÜNAL: “BU SABAH NÖBETTEN ÇIKTIM VE SOLUĞU KUAFÖRDE ALDIM”

Kuaföre gelen sıhhat çalışanı Merve Ünal da, bu yarıyılda ailelerinden uzak kaldıklarını dile getirerek, “Müesseselerimiz bize kalacak yer olanağı sağlıyor ancak yemek mevzusunda kasvet yaşıyoruz. Bu firmanın sıhhat çalışanlarına yaptığı indirimi çok doğru buluyorum. Ayrıca bu güçlü yarıyılda böyle uygulamaların olması bize moral oluyor. Ben 112 personeliyim, 24 saat nöbet yakalıyoruz. Çok fazla zorlanıyoruz. Ben bu sabah nöbetten çıktım ve soluğu kuaförde aldım. Çok fazla zamanımız olmadığı için bugün kuaföre gelme gereği duydum” ifadelerini kullandı.

“İNDİRİMDEN DOLAYI MUTLU OLDUM”

Ünal, kuaförlerin açılmasıyla oluşabilecek rastgele bir tehdide karşı hijyen kaidelerine uyulduğunu vurgulayarak, “Tüm çalışanlar dahil olmak üzere herkes siperliklerini, maskelerini ve eldivenlerini takıyorlar. Kimse bu kaidelerin dışına çıkmıyor. Alıcılar buluşmayla içeriye alındıkları için kalabalık bir  civar yaşanmıyor. Ayrıca burada sıhhat personellerine yapılan indirimden de çok hoşnudum” biçiminde konuştu.

Sıradaki Haber :  Sınırda 200 cennet papağanı yakalandı
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı