Magazin

Cole Moscatel, kapak yıldızı oldu

Cole Moscatel, kapak yıldızı oldu

Eşi Kelsea ile yüksek sosyete serüvenlerine ait resimleri paylaşmaya başladıktan sonra sosyal medyada şan kazanan, 22 yaşındaki Cole Moscatel, nasıl sosyal medya fenomeni olduğunu, lüks seyahat platformu Snob World’u ve gözde seyahat destinasyonlarını anlattı.

2018 senesinde seyahat isteklerini ticarete dönüştürmeye kadar vererek Snob World’u kurman Cole, “Snob World platformu ile şahane otelleri, lokantaları, modayı, aile seyahat ipuçlarını, etkinlikleri ve kısa gezileri sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca, VIP hizmeti ile yaşamda bir kere yaşanabilecek tecrübeleri de paylaşıyoruz. Alıcıların ilk yüzde 1’i için planlanmış olan azami niteliğe sahip hizmetimiz ile özel jetler ayarlanmakta, gece kulüplerinin veya lokantaların tamamı faallikler veya partiler için kapatılabilmekte, yat kiralanabilmekte ve Grammy gibi özel faalliklere bilet satın alınabilmektedir. VIP Hizmetimizle istediğiniz her şeye erişmenizi sağlıyoruz” dedi.

Cole, gözde seyahat tecrübeyi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için mecmua okuyucularıyla öyküsünü paylaştı. Cole şunları anlattı: “Bir defasında ailemle üç haftalık tatile gitmiştik ve 16 değişik kent gezdik. Bu kentler arasında Miami, NYC, Amsterdam, Paris, Barcelona, Palma de Mallorca, Roma, Floransa, Napoli, Capri, İbiza, Formentera, Lizbon, Cascais ve Sintra bulunmaktadır. Ayrıntılı bir program yapmak yerine son dakika verdiğimiz kararlarla oldukça spontan hareket ettik. Bu seyahat vaktince ziyaret ettiğimiz her kent veya ülkede bir gece geçirdik. Gerçekten coşku verici bir tecrübeydi.”

Sıradaki Haber :  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Paşalarımızın tamamı terörü bitirmeye gitti'
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı