Gündem

Kısıtlama sonrası 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan görüntülendi

Kısıtlama sonrası 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan görüntülendi

Caddeye çıkma kısıtlamasının ilk gününde polis ekipleri tarafından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde teftişler devam ediyor. Köprüde kısmi vasıta kuyrukları oluştu. Köprüde reelleştirilen teftişler havadan görüntülendi.
Korona virüs temkinleri kapsamında 14 megakent ve Zonguldak’ta hafta sonu için uygulanan caddeye çıkma kısıtlaması gece yarısı itibariyle başladı. İstanbul’da kısıtlamayla beraber boşalan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü drone ile havadan görüntülendi.

Yeni tip korona virüsle Covid-19 gayret kapsamında yayınlanan genelgeyle 14 megakent ve Zonguldak’da hafta sonu geçerli olacak olan caddeye çıkma kısıtlaması saat 00.00 itibariyle başladı. Kısıtlama sebebiyle yurttaşların konutlarına geçmesiyle, İstanbul sanki suskunluğa büründü. Kısıtlamanın ilk gününde polis ekipleri tarafından 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde teftişler devam etti. Teftişler sırasında kısmi vasıta kuyrukları oluştu. Korona virüs evvelinde bayağı koşullarda çok yoğun trafiğin olduğu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü de kısıtlama sonrası boş kaldığı görüldü. Kısıtlamayla beraber boşalan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü drone ile havadan görüntülendi.

Aykut Güç – Halit Arslan

Sıradaki Haber :  Tramvay arıza yaptı, seferlerde aksamalar yaşanıyor
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı