Gündem

Niğde’de uyuşturucu harekâtı: 22 nezaret

Niğde’de uyuşturucu harekâtı: 22 nezaret

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şubesi takımlarınca şehir merkezi ve Ulukışla ilçesinde farklı tarihlerde cadde satıcılarına ve kullanıcılarına müteveccih yürütülen çalışmalarda, toplam 22 kuşkuluyu nezaretine aldı.
Zanlıların, konut, iş yeri, taşıt ve üzerinde yapılan aramalarda 912 gram bonzai, 40 gram metamfetamin, 115 kök Hint keneviri, 264 uyuşturucu hap ile bir ölçü, 33 gram esrar, kokain ele ve kesici alet ele geçirildi.
Emniyet Müdürlüğü takımları, farklı tarihlerde 3 ayrı motosikletin çalınmasıyla alakalı yaptığı çalışmada, 4 kuşkuluyu nezaretine altı. Kuşkululardan Ö.A, sevk edildiği duruşmaca hapsedildi, değişik 3 kuşkulunun emniyetteki operasyonları devam ediyor.

Takımlar, Koronavirüs ihtiyatları kapsamında Bor yolun üzerinde yapılan teftişler, 52 taşıt hakimiyet edildi, 204 şahsın genel bilgi taraması yapıldı, kaidelere uymayan 44 şahsa 24 bin 398 para cezası uygulandı, 5 taşıt ve 4 motosiklet trafikten men edildi.
Öte yandan takımlar, arana bireylere müteveccih yapılan çalışmada nezaretine alınan 8 kuşkuludan H.T, O.K, S.E, M. E. ve O.E. hapsedildi, değişik 3 kuşkulu operasyonların ardından salıverildi.

Sıradaki Haber :  THY’den İngiltere uçuşlarına ilişkin açıklama
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı